Lepící pásky s potiskem

Výhody potištěné lepící pásky. Lepící pásky s potiskem. Ukázky z námi realizovaných potištěných pásek.

Lepící pásky s potiskem

Výhody potištěné lepící pásky
– zboží je pečlivě zapečetěno
– pásku můžete potisknout všemy potřebnými, požadovanými údaji
– je zde místo pro Vaši reklamu

Děkujeme vám za návštěvu našich webových stránek. Pokud hledáte spolehlivého výrobce potištěných balicích pásek, jste na správném místě! V posledních několika letech se potištěná balicí páska stala nepostradatelným pracovním nástrojem, který se používá jak ve skladech po celé zemi, tak i u soukromých osob, které chtějí dodat svým balíčkům individuální vzhled. Mnoho našich zákazníků si nedokáže představit odeslání balíku bez použití pásky s logem společnosti. Představují dokonalou ochranu při přepravě zásilky a plní marketingovou a identifikační funkci.

Páska s potiskem vašeho loga - nezbytná pro balení zásilek a další věci!

Lepicí pásky s potiskem jsou skvělým a běžně používaným řešením pro zabezpečení zasílaného balíku. Je to skvělý způsob i díky atraktivním cenám potištěných pásek. S nízkými náklady můžete své společnosti zajistit větší uznání, profesionalitu a větší pohodlí pro své zákazníky.

Poskytujeme odolné a pevné lepicí pásky s logem vaší společnosti nebo jiným potiskem. Vytváříme individuální grafické návrhy, které se vyznačují rozpoznatelností a originalitou. Na potištěné pásce může být uvedeno logo vaší společnosti, telefonní číslo, webová adresa a různé další informace. Pokud máte jedinečný nápad na lepicí pásku, dejte nám vědět a my se postaráme o zbytek!

Našim zákazníkům nabízíme:

design a dodání ZDARMA již od 108ks,
výroba kazet do 14 pracovních dnů,
minimální objednací množství od 72 kusů,
velmi atraktivní ceny tištěných pásek (ceník)!

Vyrábíme potištěné lepicí pásky, které se hodí na všechno.

 

Pomocí moderních tiskařských technik vytváříme výrobky ze špičkových materiálů, jako je přírodní kaučuk (Solvent), polypropylen a PVC. Fóliové pásky se vyznačují vizuálně atraktivním, mírně lesklým povrchem. Díky svému profesionálnímu vzhledu poskytují vaší společnosti dobrou zpětnou vazbu od zákazníků. Vybírat můžete ze samolepicích balicích pásek s potiskem:

 

na bázi tavného lepidla, tj. syntetického kaučuku – pásky s logy na bázi tohoto lepidla mají dobré lepicí vlastnosti a nízkou cenu. Naši zákazníci si ji vybírají nejčastěji,
Na bázi rozpouštědel, tj. silného přírodního kaučuku – tato potištěná lepicí páska má velmi dobré lepicí vlastnosti i při nízkých teplotách,
tichá balicí páska – bezhlučné odlepování z role, páska s potiskem na bázi rozpouštědlového lepidla,
ekologická papírová páska s potiskem – vyrobená na bázi papíru a speciálního lepidla na vodní bázi,
výstražná páska s vlastním potiskem – bez lepidla o šířce 100 mm, velmi odolná,
bavlněná páska s logem – pro slavnostní přestřižení pásky můžeme vyrobit libovolný potisk! Vyrábíme také otisky na saténovou pásku.

Poskytujeme podrobný grafický návrh potištěné pásky. Nabízíme spolehlivou pomoc při výběru vhodného materiálu a jeho rozměrů tak, aby výrobek fungoval co nejlépe. Na požádání vám vybereme nejlepší typ odolné pásky, její velikost, rozlišení, barvu a barvu potisku i jeho umístění. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vytváříme samolepicí pásky pro různé společnosti – podívejte se na naše příklady!

Jaká jsou nejčastější použití našich potištěných obalových pásek? Existují 3 základní aplikace, které dokonale ukazují, jak důležité je pro společnost zabývající se logistikou nebo prodejem používat personalizované pásky.

Za prvé, nejkvalitnější a odolná lepicí páska je zárukou bezpečnosti zásilek určených k přepravě. Kvalita ochrany zásilky prakticky minimalizuje možnost jejího samovolného otevření nebo poškození během logistických operací. Rozhodnete-li se v našem obchodě zakoupit pásky s potiskem 24, získáte jistotu, že správně zabalené zásilky s našimi páskami budou na cestách v bezpečí.

Vysoká kvalita zpracování se promítá do odolnosti vůči povětrnostním podmínkám. Díky vodoodpudivým a nepromokavým parametrům jsou odolné vůči náročnějším povětrnostním podmínkám. Komunikační pásky byly vyvinuty tak, aby je bylo možné snadno používat i ve venkovním prostředí.

Tištěná firemní páska slouží jako senzační marketingové médium. Na jedné straně je to dokonalý příklad reklamní plochy, která se nevnucuje, na druhé straně zůstává důležitá a nápadná pro zákazníka, který balíček otevře! Obalová páska s logem společnosti nebo jinou grafikou tzv. měkkým způsobem prezentuje vaši společnost a její aktivity. Takové akce v dlouhodobém horizontu zajistí vaší společnosti nové zákazníky a posílí loajalitu těch stávajících.

Image společnosti se zákazníkovi zafixuje v paměti stejně jako další informace na kazetě – kontaktní údaje, reklamní slogany a další prvky firemní značky. Víme však, že pro dosažení marketingového efektu musí být potisk i kvalita lepicí pásky prvotřídní!

Obchodní balicí pásky v konečném důsledku přispívají k většímu pohodlí zákazníků, a mohou je tak o vaší společnosti ještě více přesvědčit! Rozpoznatelná páska s logem zajistí, že příjemce balíčku bude přesně vědět, kdo je jeho odesílatelem.

Velmi může pomoci zajištění balíku speciální páskou. Dokonalým příkladem je situace, kdy má zákazník na poště k vyzvednutí několik balíků, ale – jak se někdy stává – ne všechny si chce vyzvednout. Když si atraktivní obal prohlédnete hned na začátku, ušetříte čas a získáte pohodlí.

Za důvěru mnoha polských firem vděčíme nejen dlouholetým zkušenostem, ale také individuálnímu přístupu ke každé realizaci a pečlivé péči o co nejlepší kvalitu výrobků. Naší specialitou jsou obalové pásky s firemním logem, komunikační pásky a další potištěné pásky. Odolné materiály, konkurenceschopné ceny pásky, krátké termíny nejsou vše. Na požádání vám zašleme vzorky pásky zdarma! Kontaktujte nás nyní, abyste se dohodli na zakázkovém tisku a přesvědčili se o naší profesionalitě.

Přečtěte si také:

potištěné balicí pásky
potištěná lepicí páska s logem vaší společnosti
výrobce potištěných lepicích pásek
potištěné lepicí pásky
tištěné výstražné pásky
potištěná balicí páska
potištěná lepicí páska
potištěná vinylová páska
potištěná páska z PVC
Jak vybrat reklamní etikety? Nejdůležitější kritéria
Proč kupovat potištěnou pásku od výrobce?
Hledáte výrobce balicích pásek? Zjistěte, co hledat
Balicí pásky s logem firmy: skvělý způsob propagace před Vánoci
Hledáte výrobce potištěných obalových pásek? U nás si je můžete objednat pohodlněji!
Jak najít dobrého výrobce výstražných pásek?
Pásky s firemním potiskem – 3 kroky k výběru těch nejlepších

nejlepší potištěné pásky pro firmy